Encje HTML

Zamiana encji HTML w obie strony. To narzędzie działa w całości w twojej przeglądarce: nic, co wklejasz lub otwierasz, nie opuszcza urządzenia.

Co robi Encje HTML

Encje HTML należy do działu Sieć w Toolbox i stoi tam obok pokrewnych narzędzi (8). Otwiera się od razu pod adresem https://jsglobe.com/pl/apps/html-entities/, działa dalej bez połączenia po wczytaniu strony, a to, co zapiszesz, zostaje w tej przeglądarce, a nie na serwerze.

Przydaje się też do: html, entities, escape, unescape, amp.

Jak to działa

Pytania

Czy Encje HTML jest darmowe?
Tak. Encje HTML można używać za darmo, bez konta, bez rejestracji i bez limitów.
Czy Encje HTML wysyła moje dane?
Nie. Działa w całości w twojej przeglądarce, więc teksty, pliki i obrazy, które mu podasz, nigdy nie opuszczają urządzenia.
Czy Encje HTML działa bez internetu?
Tak. Po wczytaniu strony narzędzie działa dalej bez połączenia.
Gdzie znajdę kod źródłowy?
Toolbox ma otwarty kod pod adresem https://github.com/samalstudios/jsglobe.

Pokrewne narzędzia

Przejrzyj wszystkie narzędzia (141)